FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Casket 8906112

nr 890 6112

CASKET

2 pcs, Japan, height: 17- 28, wear, damages.

2 st, Japan, höjd: 17- 28

Condition: slitage, skador

400

SEK 500

Monday April 28 2014
at 19:18:16